Wiara i zaufanie do Bitcoin i jego rosnąca cena wydają się rosnąć zgodnie z wynikami nowego sondażu przeprowadzonego przez Twittera kryptoanalityka Plan B.

Ankieta Bitcoinów sugeruje duże rzeczy

Z badania wynika, że około 51% ludzi uważa, że Bitcoin wskoczy w zakres 100.000 dolarów do końca przyszłego roku. Co ciekawe, liczba ta wyraźnie wzrosła od czasu poprzedniego badania. Plan B początkowo przeprowadził to badanie w połowie lipca i zapytał niektórych z jego licznych zwolenników i fanów, gdzie ich zdaniem będzie waluta do końca 2021 roku.

Około 23% uczestników odpowiedziało, że będzie to 100 tys. dolarów, podczas gdy około 17% uważało, że będzie wyższa.

Pozostali widzieli Bitcoin’a handlującego na 55.000$ lub mniej, co oznacza, że tylko 40 procent uczestników czuło, że Bitcoin może złamać sześciocyfrową markę w ciągu około półtora roku. Teraz, to samo badanie zostało przeprowadzone w sierpniu, i wydaje się, że te myślące bitcoin może potencjalnie eksplodować w ciągu najbliższych 16 miesięcy wzrosła o więcej niż dziesięć procent, co oznacza, że Bitcoin reputacja jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Ponadto, około 22 procent uczestników uważa, że Bitcoin może potencjalnie osiągnąć ponad 280.000 dolarów, co oznacza wzrost o około pięć procent w stosunku do poprzedniego badania.

Kryptoński analityk Willy Woo uważa, że obecne wzorce cenowe Bitcoinu są podobne do tych, których doświadczał w czwartym kwartale 2016 roku. Ma to sens, pod wieloma względami. Był to również rok wyborczy – rok, w którym Donald Trump wyprzedził rywalkę Hilary Clinton na stanowisku głównodowodzącego w listopadzie.

Po wyborach Trumpa cena Bitcoin’a zaczęła eksplodować. Teraz, gdy rok 2020 zbliża się do końca, jesteśmy jeszcze bliżej następnej bitwy prezydenckiej pomiędzy obecnym prezydentem Trumpem a demokratycznie nastawionym i byłym wiceprezydentem Joe Bidenem. Biorąc pod uwagę polityczną rywalizację i napięcie, które przechodzi przez rynki gospodarcze, nie ma wątpliwości, że Bitcoin może wykazywać niektóre z tych samych zachowań.

Przyznane rzeczy będą kontynuowane, prawdopodobnie 2021 r. będzie rokiem kolejnej masowej eksplozji cen kryptońskich. Jak wszyscy pamiętamy, główne ruchy Bitcoin Trader i wiele z jego wysokiej rangi kuzynów altcoin (tj. Ethereum, Ripple, bitcoin cash, itp.) przyszedł w 2017 roku, około 12 miesięcy po tym jak Trump został wybrany. W tym czasie Bitcoin osiągnął swój wszechczasowy haj w wysokości prawie 20 tys. dolarów, choć tym razem analitycy nie przewidują 20 tys. dolarów, ale 100 tys. dolarów.

Powinniśmy iść wyżej?
Niektórzy analitycy przenoszą nawet swoje przewidywania i pomysły na wyższe poziomy, z których jeden – Dan Tapiero – uważa, że bieg byka, o którym mowa, może trwać minimum dwa i pół roku, biorąc go znacznie powyżej progu 2021. W tweecie, wyjaśnia:

Powinien trwać kilka lat, ponieważ 2,5-letnia konsolidacja jest fantastyczną podstawą do katapulty w górę.

Von admin

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert